Apželdinimas / Paslaugos / Vejos įrengimas
Įrengimas. Įrengti veją sklype reikalingos geodezinės ir dendrologinės žinios. Svarbu tinkamai išlyginti žemės paviršių, suformuoti reikiamus nuolydžius. Netinkamai atlikus šiuos darbus neišvengiamas vandens užsistovėjimas, balos, kur veja nyksta, formuojasi įduba, veja praranda dekoratyvumą. Prieš įrengiant veją ir takų sistemą, svarbu pasitarti su apželdinimo dizainere, ji padės numatyti ko norėsite ateityje – laistymo sistemos ir apšvietimo įrengimui reikia tinkamai pasiruošti pravedant laidus ir laistymo žarnas, nes to nepadarius, ateityje gali tekti ardyti takus, gadinti veją. Įrengę veją – pirmą pjovimą visada atliekame nemokamai.
Vejos dygimas. Įrengtos vejos dygimui labai svarbus faktorius yra kritulių kiekis. Jeigu nelis 2 mėnesius, veja taip pat neaugs, o esant palankims oro sąlygoms, jau po 2  savaičių galėsite džiaugtis veja, kuri už dar poros savaičių bus tinkama šienauti. Veją galima drėkinti mechaniniu būdų, tačiau nesuklyskite galvodami, kad veją galima palaistyti kaip įprastus augalus, yra didelis pavojus, kad vandens srovė išplaus sėklas, nebent veja uždengta balta agroplėvele – tai svarbi pagalba sėklų dygimui ir tvarkingos vejos užaugimui. Ji apsaugo sėklas nuo išplovimo, neleidžia susidaryti tekančio vandens grioveliams, sulaiko drėgmės garavimą iš žemės – tai labai svarbu karštomis dienomis. Agroplėvelė ypač svarbi šlaituose. Įrengę veją, ją pirmą kartą nušienaujame nemokamai.
Vejos rūšys. Svarbu pasirinkti kiekvienoje teritorije ir netgi teritorijos skirtingose vietose tinkamiausią vejos rūšį. Viskas priklauso nuo vejos paskirties ir saulės kiekio. Vietoje kur saulės veja gaus mažai, būtina rinktis pavėsinę sėklą, taip pat veją kas met barstyti dolomitmilčiais – jie sunaikins besiveičiančias sąmanas (jos labai mėgsta pavėsį). Vieta kur numatoma vaikų žaidimo aikštelė, ar gausus judėjimas, būtina rinktis sportinę veją – atsparią dažnam mindžiojimui. Jeigu turite vietą, kurioje visai nenorite ar neturite galimybės pjauti vejos – galime įrengti natūralią lauko pievą imituojančią žydinčią pievą. Žydinčioms pievoms ruošiami specialūs mišiniai iš vienamečių bei daugiamečių žolių ir žydinčių lauko gėlių. Jos parenkamos pagalskirtingą žydėjimo laiką, kad veja būtų graži visą sezoną. Žydinčioms vejoms reikia labai mažai priežiūros: pirmą kartą pjaunama sezonui įpusėjus, kai peržydi dauguma vienamečių gėlių, antrą kartą – rudenį. Žydinčių pievelių žolės užauga iki 25-45 cm aukščio. Dar viena vejos rūšis – ruloninė veja. Ji labai praverčia, kai veja reikalinga ypatingai skubiai, bei šlaituose.
Aeravimas, skarifikavimas Tai ekologiškas būdas vejos priežiūrai. Aeravimo principas yra tas, kad vejoje padaromos skylutės. Nauda vejai ir jos šaknų sistemai: Pašalinama daug po žiemos atsiradusių nudžiūvusių žolių dalių. Deguonis lengviau patenka į šaknis ir dirvožemį, leisdamas jam “kvėpuoti”. Vanduo geriau įsigeria į dirvožemį ir pasiekti šaknų sistemą. Mikroelementai bei organinės trąšos gali lengviau prieiti prie šaknų sistemos. Aeravimas taip pat labai naudingas ir rudenį – pašalinama visa nereikalinga veja, padaromos skylutės, į kurias pribarstome smėlio – jis padedu dirbai ‘neužsikimšti’  ir laisvai kvėpuoti.
Vejos priežiūra. Apželdintojams įregus veją, darbai toli gražu nesibaigia. Sudygusi veja turi būti pastoviai šienaujama – kuo dažniau tai darysite, tuo tankesnę ir gražesnę veją turėsite. Taip pat labai svarbus aeravimas ir tręšimas. Idealu yra tręšti veją po aeravimo, nes tada trąšos geriausiai pasisavinamos. Geriausia tręšti kompleksinėmis trąšomis, kurios iš lėto tirbdamos įsiskverbia į dirvą. Vienas svarbiausių faktorių – drėgmė bei tinkamas vejos pjovimo aukštis. Jeigu veją pjaunate per žemai, karštomis vasaros dienomis ji visiškai išdžiūsta, vietomis netgi išdega, todėl atsiranda rudi sausi plotai. Svarbu yra laistymo sistema arba laistymas mechaniniu būdu – su žarna. Beveik visos piktžolės vejoje išnyksta nuo šienavimo, tačiau yra keletas rūšių, kurios neįveikia nei purškimas chemija, nei šienavimas. Tai miežlaiškis – tos pačios kaip ir vejos sėklos šeimos atstovas, kuris ‘šliaužia’ palei žemę, taip naikindamas veją, be to – labai greitai sėjasi ir plinta į šalis. Pastebėjus šią piktžolę, ją būtina ravėti – tai vienintelis būdas jai pašalinti.